FIM Studenti, Aktuálně, Zahraničí 12. 11. 2019

Chcete pracovat na Floridě? Proč ne.

Fakulta informatiky a managementu vyhlašuje soutěž o získání stipendií na stáž ve výzkumném institutu Florida Institute for Human & Machine Cognition v USA.

Jedná se o minimálně tříměsíční stáž v období leden – srpen 2020. Studenti budou vybráni na základě několika kritérií (prospěch, schopnost programovat v jazyku JAVA a C/C++, zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací, znalosti z oblasti počítačových sítí). Studentům bude poskytnuto stipendium ve výši 85 000 Kč.

Přihlášení na mobilitu je možné na tomto webu do 28. 11. 2019.

Výběrová schůzka proběhne ve středu 4.12.2019 ve 13:30 hod. Pozvaní studenti si připraví stručnou prezentaci SW nebo HW projektu, na jehož řešení se podíleli.

Vaše případné dotazy ohledně zahraničních stáží zodpoví paní Monika Hebková (monika.hebkova@uhk.cz) na děkanátu FIM.

Další info na webu mobilit.