FIM Studenti, Aktuálně, Konference a přednášky 16. 11. 2021

Pozvánka na přednášku HITHIT: Jak získat peníze, které nemusíte vracet!

Datum konání: 22. 11. 2021 14:05, Místo: J13, budova FIM

Chcete rozjet váš byznys, potřebujete peníze na inovace, marketing nebo restart? Tak toto je téma právě pro vás. Na akci se dozvíte, jak a proč vznikl Hithit, ale především jak funguje a jaké výhody přináší. Jak získat peníze, které nemusíte vracet, jak oslovit vaše potenciální zákazníky a zeptat se jich na jejich názor, na váš produkt nebo službu. Zjistíte, jak snadné je dostat hned první den vašeho podnikání databázi vašich zákazníků a začít podnikat jako rozjetá firma hned od samého startu.

Přednášející: Aleš Burger ze společnosti Hithit

Aleš je zakladatelem přední eventové agentury NEXT LEVEL, která působí v ČR, na Slovensku, Německu a několika dalších zemích EU. V roce 2008 spoluzakládal firmu AutoOutlet Luxury Imports, dnes největšího dovozce automobilů z USA, v letech 2014 až 2019 pracoval na pozici Show Producer v Red Bull Air Race World Championship. Od roku 2011 figuruje jako spoluzakladatel a CEO v Hithitu, největším odměnovém crowdfundingovém portálu na území ČR a Slovenska. Aleš je lektorem Vysoké školy ekonomické v Praze, ale pravidelně přednáší i na jiných univerzitách v ČR, v podnikatelských inkubátorech nebo start-up centrech.