FIM Aktuálně 14. 5. 2024

Představili jsme se na prvním ročníku NOVO EXPO

Byli jsme přítomni u prvního ročníku akce NOVO EXPO, která se konala pod záštitou Královéhradeckého kraje v krásných prostorách zámku v Novém Městě nad Metují. Expozice NOVO EXPO +inovace 2024 je regionální veletrh, který představil oblasti výzkumu, vývoje a inovací, ale také kulturně-kreativní průmysl, udržitelnost a ekologii.

"Tato akce poskytla nejen studentům základních i středních škol, ale i široké veřejnosti možnost setkat se s moderními technologiemi, inovativními přístupy zastoupených subjektů i jejich expertízou. FIM UHK měla na akci svůj stánek, kde si mohli návštěvníci akce vyzkoušet chatbota pro výběr střední či vysoké školy v kraji nebo získat informace o studiu," uvedla doktorka Tereza Otčenášková z Katedry informačních technologií.