FIM Studenti, Aktuálně, Zahraničí 11. 1. 2020

Přihlas se do soutěže o stipendium na letní školu v Hong Kongu

Jedinečná příležitost pro studenty FIM zúčastnit se měsíční letní školy na City University of Hong Kong.

Pro studenty informatických oborů FIM UHK v akademickém roce 2019/2020 byla vyhlášena soutěž o 26 stipendijních míst na letní školu na City University of Hong Kong.

Smyslem této mobility je umožnit studentům poznat prostředí na partnerské univerzitě a posílit tak mimoevropskou spolupráci. Pobyt studenta v zahraničí je chápán jako integrální součást jeho studia na FIM a na základě potvrzení přijímající organizace mohou být po návratu studentům uznány kredity za předměty, které na dané univerzitě absolvovali.

Soutěž probíhá do 30. 1. 2020.

Termín a náplň letní školy spolu s podmínkami účasti a s možností elektronicky se přihlásit naleznete ZDE