FIM Studenti, Aktuálně, Zaměstnanci 4. 4. 2022

Přihlas se na Akademik run za FIM, aby pohár zůstal na fakultě!

Datum konání: 12. 4. 2022

Tradiční univerzitní běh Akademik run je zpět! V loňském roce jsme běhali distančně, pojďme si připomenout skvělou atmosféru závodů na 2,2 km a 5 km trasách. Kromě individuálních sportovců a sportovkyň budeme odměňovat také fakultu s největším zastoupením! Navíc třetinu vybraného startovného darujeme Člověku v tísni pro SOS Ukrajina.

12. 4. 2022! Oceňujeme individuální výkony a udělíme i pohár rektora UHK. Ten vyhraje součást, ze kterou se zúčastní nejvyšší počet běžců a běžkyň (počet za fakultu poměrem k celkovému počtu studujících dané fakulty).

Ale pozor není důležitý čas a nemusíte ani běžet (stačí jít)! Stačí se prostě jen zúčastnit!!!

Tak neváhej a přihlas se!

Startovné pro dopředu registrované účastníky je 60 Kč. Registrace je možná i na místě, startovné v tomto případě je 100 Kč.

Registrace

Třetinu vybraného startovného daruje univerzita Člověku v tísni pro SOS Ukrajina.

Harmonogram:

• Prezence (na náměstí Václava Havla) 14:30–17:00 (online registrovaná ale nevyzvednutá startovní čísla se po 17:00 zpřístupní registracím na místě)
  • START 17:30 (v pořadí: 2,2 km – 5 km)

Od 16:30 je vyhlášeno rektorské volno! Na místě bude k osvěžení kromě iontového nápoje také čepované pivo UHK Mech!

FB event