Geometrie ve světě dětí i dospělých

136 Kč

Vždy skladem

Popis produktu

Slovo autorky: Kurz geometrie pro učitele nejmladších školáků vychází z dětské zkušenosti a přirozené posloupnosti získávaných geometrických poznatků. V publikaci určené studentům učitelství 1. stupně se pokusíme respektovat strukturu dětské geometrie. Jednotlivé oddíly budou studovány v přiměřeném nadhledu, ale tak, aby bylo možno použít rozšiřující poznatky ve škole či v běžném životě. Chceme také ukázat, jakými rozmanitými problémy se zabývala a zabývá geometrie ve svých aplikacích. Ilustrace v publikaci jsem kreslila na počítači užitím programu AutoCAD, popřípadě ručně. Spoluautory kreseb jsou děti předškolního a mladšího školního věku i studenti učitelství 1. stupně na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové.

Parametry produktu

autor Kupčáková Marie