PdF Zahraničí 15. 10. 2020

Fotografická soutěž MŮJ ERASMUS: Erasmus tvýma očima

Soutěž pro stávající studenty Pedagogické fakulty UHK na studijních pobytech a stážích Erasmus+, ve které se veřejnost zapojí do hlasování o nejzajímavější fotografie.

(English version below) V rámci celoevropské události pod názvem Erasmus Days vyhlašujeme 3. ročník fotografické soutěže MŮJ ERASMUS, která je otevřena současným studentům Pedagogické fakulty UHK, kteří jsou/byli na Erasmus+ studijním pobytu či Erasmus+ stáži v zimním semestru 2020/21 nebo v kterémkoli semestru v akademickém roce 2019/20. Dále se účastnit mohou i zahraniční studenti, kteří studují v zimním semestru 2020/21 na Pedagogické fakultě UHK v rámci krátkodobého mezinárodního programu. Soutěž se koná od 15. října do 11. prosince 2020.

Neváhejte, využijte této jedinečné příležitosti a ukažte nám, jak vidíte svůj Erasmus pobyt vy!

K přihlášení stačí zaslat jednu fotografii vystihující právě ten Váš Erasmus a Vaše kontaktní údaje (dle pravidel soutěže, které naleznete v Rozhodnutí děkana č. 33/2020). Posílat je můžete až do 20. listopadu 2020 na e-mailovou adresu: martin.mensik@uhk.cz

Vybírat vítěze budeme následně na facebookových stránkách naší fakulty, kde přihlášené fotografie vystavíme. Příspěvky, které obdrží nejvíce lajků, vyhrávají. Lajky počítáme jako kliky, nerozlišujeme srdíčka, překvapené, vysmáté, brečící ani naštvané smajlíky.

Před odesláním si nezapomeňte prostudovat podmínky a pravidla soutěže, které naleznete v Rozhodnutí děkana č. 33/2020.

Časový rámec soutěže:

• 15. října – 20. listopadu 2020 – zasílání soutěžní fotografie a požadovaných údajů,
  • 24. listopadu – 11. prosince 2020 (12:00) – hlasování veřejnosti na facebooku (na adrese: https://www.facebook.com/pdf.uhk.cz),
  • 16. prosince 2020 – vyhlášení výsledků soutěže.

Akce je součástí celoevropské události pod názvem Erasmus Days.

MY ERASMUS DAYS

Show us, your Erasmus Days!

Competition for current students of the Faculty of Education of UHK at Erasmus+ study or Erasmus+ internships , in which public choose the most interesting photos.

To register send 1 photo showing your Erasmus Days and contact deatils. Photo and required data should be send till 20. 11. 2020 to martin.mensik@uhk.cz. Before sending please note the Conditions of photo competition, which can be download here.