PdF Studenti, Tiskové zprávy, Aktuálně, Zaměstnanci 11. 6. 2024

Nové vedení Pedagogické fakulty UHK

V pondělí 10. června došlo ke změnám ve vedení Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Děkanka fakulty, PhDr. Nella Mlsová, Ph.D. jmenovala proděkanky na další funkční období pro roky 2024–2028.

• Proděkanku pro vědu, výzkum, umění a strategii Pedagogické fakulty bude zastávat Mgr. Jana Kostincová, Ph.D. (taktéž i statutární zástupkyni děkanky PdF UHK).
  • Do funkce proděkanky pro internacionalizaci a vnější vztahy Pedagogické fakulty byla jmenována Mgr. Janet Wolf, Ph.D. et Ph.D.
  • Proděkankou pro studijní záležitosti a akreditace Pedagogické fakulty se stala doc. Mgr. art. Zuzana Hromadová.
  • Funkci proděkanky pro praxe a celoživotní vzdělávání Pedagogické fakulty přijala PhDr. Michaela Mádlová, Ph.D.

Členy kolegia děkanky jsou rovněž:

• Ing. Pavel Šubrt - vedoucí Referátu řízení projektů PdF
  • Ing. Romana Albrechtová - tajemnice Pedagogické fakulty UHK