PdF Studenti, Aktuálně 22. 8. 2024

PR oddělení PdF UHK buduje tým nadšených kreativců z řad svých studentů!

Autor: Janet Wolf

Baví tě grafika, foto nebo video? Umíš psát kontent na sociální sítě nebo články? Zvládneš navrhnout nebo vytvořit (rozuměj: vytisknout 3D, spíchnout na stroji, vydlabat ze dřeva, nebo co my víme - fantazii se meze nekladou) repre předměty, které by mohly být vizitkou PdF? Máš nápady, jak zviditelnit PdF? Jestli jo, tak to jsi ideální adept do naší crew!

Sestavujeme peckovej tým kreativců!

Na PdF ti nabízíme skvělou příležitost získat cenné zkušenosti pro svůj budoucí profesní život, rozvinout své dovednosti v oblasti marketingu a komunikace a prestižní zářez do svého CV. Tvoje jméno bude vidět!

Co tě čeká v bandě kreativců?

• Budeš moct rozvíjet, co tě baví a ukázat to veřejnosti
  • Týmová spolupráce, ale pokud jsi zapálený sólista, napiš i tak, třeba pro tebe něco najdeme

Co se bude v naší bandě odehrávat?

• Zápal a chuť tuhle práci dělat, i když z toho nebudou koukat peníze (ne vždy a ne velké, to říkáme na rovinu)
  • Touha se ukázat v tom, co umíme a dělat to pro naši fakultu, protože nám na jejím veřejném obrazu záleží
  • Naprostým základem je respektující prostředí, ve kterém je sen pracovat

Jestli souzníš a chceš být součástí našeho dream týmu, tak nám napiš na zaneta.kanska@uhk.cz! Nemusíš psát motivační dopis, ale nějakým způsobem nám řekni o sobě a o tom, co by měla být tvoje role v týmu. Tak do toho! Těšíme se!

Deadline: co nejdřív přece 😊 První uzavírku si dáme do půlky září 2024. ALE, neváhej napsat kdykoliv si tohle přečteš a pocítíš zápal jít do toho s námi.