PdF Zaměstnanci, Aktuálně 22. 5. 2024

Textilní konfrontace V

Datum konání: 31. 5. 2024 17:00–30. 6. 2024, Místo: Galerie Kinský, Nový zámek Kostelec nad Orlicí

výstava prací studentů a pedagogů Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové

Srdečně vás zveme na výstavu prací studentů a pedagogů Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové.

Tato Textilní konfrontace V je již pátou výstavou v pořadí, kde společně prezentujeme díla studentů a pedagogů výstava je koncipována nejen jako konfrontace různých forem textilní tvorby, ale také jako konfrontace tvorby pedagogů a jejich studentů. Výstavu nespojuje téma, technologie či charakter vystavených děl vybraných autorů, ale nabízí průřez ukázek prací pedagogů a studentů všech ročníků.

Výstava bude zahájena vernisáží s módní přehlídkou v pátek dne 31. 5. 2024 v 17:00 hodin v Galerii Kinský, Nový zámek, Kostelec nad Orlicí.

Výstava potrvá do 30. 6. 2024.

otevřeno: úterý - neděle od 10 do 17 hodin
www.zamekkostelecno.cz

Nabídka sekce: Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby