Zpět na všechny kurzy

České dějiny od středověku do současnosti

Detaily

Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 30. 6. 2024 12:00
Počet míst: kapacita vyčerpána
Cena kurzu: 800 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Již nelze registrovat. Kapacita byla vyčerpána.

Popis

Kurz poskytuje základní přehled českých dějin od počátků české státnosti po současnost. Zahrnuje témata politických, sociálních, hospodářských i kulturních dějin. Realizován bude trojicí renomovaných historiků (akademických pracovníků Historického ústavu Filozofické fakulty UHK), kteří se na jednotlivá období dějin specializují. Účastníci se mohou těšit na ukázky z pramenů i barvité příklady dobové vizuální kultury.

Roční (dvousemestrální kurz)

Kurz bude probíhat v zasedací místnosti Filozofické fakulty, Univerzity Hradec Králové, nám. Svobody 331, 500 02 Hradec Králové 3

vyučující: doc. PhDr. Martin Šandera, Ph.D., prof. PhDr. Ondřej Felcman, CSc., PhDr. Jan Boris Uhlíř, Ph.D.

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-roční-program-U3V-2024-2025