Zpět na všechny kurzy

Základní kurz práce na PC a smartphone

Detaily

Lektor: Ing. Tereza Otčenášková, Ph.D.
Fakulta: Pedagogická fakulta
Přihlášky do: 31. 8. 2024 12:00
Počet míst: kapacita vyčerpána
Cena kurzu: 800 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Již nelze registrovat. Kapacita byla vyčerpána.

Popis

Kurz základů práce na počítači a smartphone je speciálně navržen pro seniory, kteří chtějí získat základní dovednosti v používání počítačů a smartphonů. Tento kurz umožní zvládnout základní funkce vašeho zařízení, jako je psaní e-mailů, procházení internetu, správa fotografií a používání aplikací, které Vám mohou usnadnit každodenní život.
Nezáleží na tom, jestli jste úplný začátečník nebo máte již nějaké předchozí zkušenosti. Kurz je přizpůsoben tak, aby odpovídal Vašim individuálním potřebám. Důraz je kladený na postupný a klidný přístup k učení v přátelské a podpůrné atmosféře. Skupiny jsou malé, což zaručuje, že každý účastník získá dostatek pozornosti a pomoci. Praktické ukázky a cvičení Vám pomohou používat technologie, díky kterým budete nejen v kontaktu s rodinou a přáteli, ale rozšíříte si znalosti a dovednosti v používání aplikací spojených s Vašimi koníčky a podobně.

Roční (dvousemestrální kurz)

Výuka bude probíhat na bud. J (Hradecká 1249/6, Hradec Králové), učebna J10 ve středu 14:55 – 16:35 hod.

Upozorňujeme, že uvedená volná kapacita je pouze orientační, neboť nezohledňuje počty přihlášek podaných prostřednictvím papírového formuláře.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška-roční-program-U3V-2024-2025