PdF Studenti, Aktuálně, Zahraničí 28. 6. 2024

Výběrové řízení na Erasmus+ semestrální studijní pobyt v USA na Missouri Southern University v letním semestru 2024/2025

Datum konání: 28. 6. 2024–2. 9. 2024

Oznamujeme studentům Pedagogické fakulty, že bylo vyhlášeno výběrové řízení na Erasmus + semestrální studijní pobyt v USA - Missouri Southern State University v USA v LS 2024/2025.

Studium je určeno především pro studenty/ studentky učitelských oborů, oborů se zaměřením na vzdělávání, učitelství pro 2. st. ZŠ/SŠ (zejména vhodné pro aprobaci Výtvarná výchova).

Vybraný student/studentka obdrží stipendium ve výši 4 300 EUR (bude financování z projektu Mezinárodní kreditové mobility programu Erasmus +) jako příspěvek na pokrytí nákladů spojených s ubytováním, stravou, dopravou a pojištěním.

Podrobnější podmínky VŘ, kritéria a další informace o studijním pobytu naleznete v přiloženém dokumentu.

Životopis a motivační dopis  v angličtině (max. 2 strany A4) + předpokládá se doložení jazykové znalosti na úrovni B2 formou jazykového certifikátu. Všechny požadované dokumenty prosím zasílejte prostřednictvím STAGu (v IS/ STAG - Moje studium - ECTS výjezdy- Nabídka výjezdů – Erasmus + studijní pobyt v USA - MSSU v LS 2024/2025) do 02.09.2024 včetně.

Další inspiraci a motivaci k výjezdu můžete čerpat ze závěrečné zprávy studentky, která na této univerzitě studovala:

USA : MSSU - Univerzita Hradec Králové (uhk.cz)

Své dotazy můžete zasílat na email: lucie.martinkova@uhk.cz

Typ Název Datum Velikost

Vyhlášení VŘ Erasmus stud. pobyty USA MSSU v LS 20242025