UHK Aktuálně 9. 1. 2017

Česká spořitelna ocenila nejúspěšnější vědce UHK

Univerzita Hradec Králové společně se svým generálním partnerem Českou spořitelnou, a. s. ocenila akademické pracovníky, kteří v uplynulém období dosáhli nejlepších výsledků v publikační činnosti a přispěli k vědecké prestiži univerzity.

Rektor univerzity prof. Kamil Kuča a ředitelka regionálního korporátního centra Hradec Králové České spořitelny, a.s. Ing. Ivana Tejnecká vyjádřili uznání a předali odměnu našim nejúspěšnějším vědeckým pracovníkům za účasti dalších členů vedení univerzity a děkanů fakult.

Na návrh fakult byli pamětním diplomem a odměnou z prostředků darovaných Českou spořitelnou, a. s. oceněni:

Pedagogická fakulta
doc. PhDr. Petr Kmošek, CSc., Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby
doc. PhDr. Tomáš Petráček, Ph.D., Th.D., Katedra kulturních a náboženských studií

Filozofická fakulta
Mgr. Richard Thér, Ph.D., Katedra archeologie
Mgr. Stanislav Myšička, Ph.D., Katedra politologie
doc. Mgr. Jaroslav Daneš, Ph.D., Katedra filozofie a společenských věd
Fakulta informatiky a managementu
prof. RNDr. Martin Gavalec, CSc., Katedra informačních technologií
Orcan Alpar, Ph.D., Centrum základního a aplikovaného výzkumu FIM

Přírodovědecká fakulta
doc. PharmDr. Kamil Musílek, Ph.D., Katedra chemie
doc. Anton Galaev, DrSc., Katedra matematiky
doc. Mgr. Petr Bogusch, Ph.D., Katedra biologie

Oceněným blahopřejeme, věříme v jejich další úspěchy a těšíme se na jejich početné pokračovatele.

Ing. Zuzana Boučková
tajemnice pro vnější vztahy UHK