UHK Aktuálně 18. 5. 2021

Hledáme partnery pro zajištění provozu univerzitního bufetu v rámci předběžných konzultací

Univerzita Hradec Králové plánuje realizovat veřejnou soutěž s cílem zajištění provozování moderního stravovacího zařízení v prostorách UHK. Za tímto účelem je UHK připravena představit svůj záměr prostřednictvím těchto veřejných předběžných konzultací

Cílem UHK v rámci předběžných konzultací je získat informace z trhu, které pomohou vymezit předmět a podmínky realizace veřejné zakázky tak, aby podmínky soutěže co nejlépe odpovídaly potřebám zadavatele a aby byly stanoveny v souladu s praktickými souvislostmi vycházející z reálné možnosti trhu.

Tyto konzultace se budou konat dne 27. 05. 2021, v prostorách Objektu společné výuky UHK (Hradecká 1227, Hradec Králové), od 10:00 hodin, místnost stávajícího bufetu (vlevo od recepce hlavního vstupu budovy).
Prosíme o nahlášení účasti předem, a sice na zakazky@uhk.cz, nejpozději do 26. 05. 2021 do 10:00
.

Informace o zakázce