UHK Aktuálně 8. 11. 2022

Konference "Mlčeti zlato aneb Jak komunikovat složitá témata"

Datum konání: 24. 11. 2022 08:30–17:00, Místo: aula, Univerzita Hradec Králové, Hradecká 1227/4, Autor: Tereza Vaníčková, OPaK UHK

Srdečně Vás zveme na již tradiční konferenci k etické výchově s názvem MLČETI ZLATO ANEB JAK KOMUNIKOVAT SLOŽITÁ TÉMATA. Věnovat se bude především komunikaci mezi vědci, médii a veřejností a snad se nám podaří nalézt způsob, jak i náročná témata sdělovat veřejnosti tak, aby jim rozuměla a neztrácela se v přemíře často rozporuplných informací.

Konference se koná ve čtvrtek 24. listopadu 2022 na Univerzitě Hradec Králové v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji II. Konference je určena pedagogickým pracovníkům i všem zájemcům z řad široké veřejnosti a účast na ní je zdarma.

PODMÍNKOU ÚČASTI NA KONFERENCI JE REGISTRACE ZDE, na jednotlivé workshopy je taktéž nutné se přihlásit. Příjem přihlášek bude ukončen 18. listopadu 2022.

Konference bude současně vysílána na Youtube Královéhradeckého kraje.

Své dotazy na řečníky můžete již nyní posílat přes aplikaci Slido s kódem 24112022.

Konference se koná pod záštitou předsedkyně Akademie věd České republiky prof. RNDr. Evy Zažímalové, CSc. a hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martina Červíčka.