UHK Aktuálně 3. 6. 2016

Rektor UHK Josef Hynek dnes předal jmenovací děkanské dekrety

Pavlína Springerová a František Vaníček oficiálně jmenováni do funkce děkanů fakult Univerzity Hradec Králové.

Český varhaník a tajemník Hudební katedry Pedagogické fakulty UHK František Vaníček a dosavadní děkanka Filosofické fakulty Pavlína Springerová dnes převzali z rukou rektora UHK Josefa Hynka jmenovací dekrety do funkce děkanů na další čtyřleté funkční období.

František Vaníček byl zvolen děkanem Pedagogické fakulty UHK 17. února 2016 ve třetím kole voleb a jeho funkční období začíná 10. června 2016. Stávající děkanka Filozofické fakulty UHK Pavlína Springerová obhájila svůj post jednohlasným hlasováním deseti přítomných členů Akademického senátu FF UHK 2. května 2016 v prvním kole voleb. Současná představitelka fakulty byla jedinou kandidátkou a nové funkční období zahájí 1. července 2016.

Ing. Zuzana Boučková
Tisková mluvčí UHK