UHK Aktuálně 18. 11. 2016

Společenský večer Univerzity Hradec Králové 2016

V polovině listopadu si většina vysokých škol připomíná události let 1939 a 1989. Vzhledem k tomu, že královéhradecké Kongresové centrum Aldis bylo v úterý 15. listopadu zcela zaplněné, ani Univerzita Hradec Králové není v tomto výjimkou.

Zaměstnanci univerzity, studenti, přední představitelé města a kraje a přátelé univerzity si zde již po deváté připomenuli sváteční den s datem 17. listopadu. V první části večera byli divákům představeni aktuální nejúspěšnější studenti univerzity, kteří přispěli k šíření jejího dobrého jména nejen v naší republice, ale také v zahraničí. V druhé, kulturní části slavnostního večera si pak poslechli koncert Lenky Filipové se smyčcovým oktetem Brno Strings.

V rámci doprovodného programu se všichni mohli potěšit jazzovými a swingovými melodiemi v podání zástupců Hudební katedry Pedagogické fakulty nebo zakoupit originální výtvarná díla studentů Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby Pedagogické fakulty.

Ocenění rektora Univerzity Hradec Králové získali:
studentka Přírodovědecké fakulty Mgr. Martina Benáková
studentka Filozofické fakulty Bc. Kateřina Doležalová
studentka Pedagogické fakulty Bc. Veronika Dubnová
studentka Fakulty informatiky a managementu Bc. Kateřina Frončková
student Filozofické fakulty Bc. Matouš Holas
studentka Pedagogické fakulty Agáta Jansová
absolventka Přírodovědecké fakulty Mgr. Ivana Matoušová
absolventka Fakulty informatiky a managementu Bc. Andrea Nosková
student Pedagogické fakulty Marek Šotola
studentka Ústavu sociální práce Bc. Veronika Švábová

Všem oceněným studentům Univerzity Hradec Králové gratulujeme! Kompletní fotogalerii najdete na naší facebookové stránce.

Ing. Zuzana Boučková
tajemnice pro vnější vztahy UHK