UHK Aktuálně 30. 10. 2014

Studentský kub GUSTA oslavil své druhé narozeniny

Studentský klub Gusta při Středisku Augustin oslavil v tomto akademickém roce druhé výročí svého fungování a při jeho příležitosti vystoupila na akademické půdě rocková kapela Imodium.

Součástí akustického koncertu byla exkluzivně ukázka tlumočení jedné z nejpopulárnějších písní skupiny do znakového jazyka Valerie. Více než hodinové vystoupení bylo oceněno potleskem zaplněné auly nových i stávajících členů studentského klubu. V zimním semestru chystá Gusta pro studenty UHK další zajímavé akce jako na příklad filmový festival. Podrobnosti o činnosti klubu jsou dostupné na Facebooku klubu (Studentský klub při středisku Augustin) a na Instagramu (gusta_studentsky_klub).

Písničku Valerie ve znakovém jazyce si můžete poslechnoutprohlédnout na fb profilu Gusty.

Za studentský klub GUSTA
Mgr. et Mgr. Petra Kalibová​