Východočeské listy historické 29/2012

Vždy skladem

Popis produktu

Východočeské listy historické 29/2012

Východočeské listy historické jsou recenzovaným neimpaktovaným periodikem Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové. V obnovené řadě (od 25. svazku) přináší pravidelně studie, materiálové statě, zprávy, recenze a další informace z prostředí historické vědy.
Rok 2012 přinesl změnu periodicity časopisu, který vychází již dvakrát ročně. Redakční rada doufá, že zvýšení počtu svazků umožní pravidelnější kontakt mezi redakcí a autory, pružnější reakci na aktuální nabídku textů a vytvoří podmínky k vytváření tematicky orientovaných svazků.
VLH 29/2012 nejsou tematicky otientované a nalezenete v nich čtyři studie a jednu materiálovou stať z nejrůznějších oblastí historického výzkumu. Číslo přináší také zprávy, recenze a rubriku Z biografického lexikonu.

Parametry produktu

autor kolektiv autorů, UHK