FIM Studenti, Aktuálně, Zahraničí 24. 1. 2020

Nabízíme studentům zahraniční stáž na Taiwanu

Studenti navazujících magisterských programů a doktorandi se mohou přihlásit do letního programu podporovaného taiwanským Ministry of Science and Techology. Jedná se o dvouměsíční stáž v termínu 30. 6. - 26. 8. 2020 na téma Artificial Intelligence. První týden je program společný pro všechny účastníky a probíhá v hlavním městě Taipei, následně jsou studenti rozmístěni do různých pracovišť na vybraných univerzitách, příp. do národních výzkumných laboratoří. Více informací o podmínkách účasti naleznete ZDE.

Studenti FIM UHK mohou požádat o finanční příspěvek na zahraniční stáž od fakulty v rámci kategorie FREE-MOVERS přes web mobilit.

Postup je následující:

• Uchazeč se seznámí s podmínkami účasti v programu a do 21. 2. 2020 si podá online přihlášku přímo na taiwanském webu https://gasesummer.most.ntu.edu.tw/
  • Výsledky výběrového řízení budou známé koncem března 2020. Pokud bude uchazeč úspěšný, přihlásí se na fakultním webu mobilit do programu free-movers a předloží na zahraniční oddělení FIM všechny požadované dokumenty.
  • V případě schválení výjezdu vedením fakulty získá student finanční příspěvek formou stipendia a stáž bude započítána do jeho studia na FIM.

Vaše případné dotazy zodpoví paní Monika Hebková (monika.hebkova@uhk.cz), tel. 493 332 209.

→ Program stáže ke stažení.