PdF Aktuálně, Studenti, Zahraničí 30. 8. 2024

Krátkodobý intenzivní program (BIP) v Portugalsku na IPB Braganca: EMOTIONAL EDUCATION

Krátkodobé intenzivní programy - novinka Erasmus + programu

Oznamujeme všem studentům Pedagogické fakulty, že vyhlašujeme VŘ na krátkodobé intenzivní mobility BIP v Portugalsku na IPB Braganca s tématem: Emotional Education.

V listopadu (18/11/2024 - 22/11/2024) stráví vybraní studenti v portugalské Bragance a účastní se zajímavého programu rozvíjející oblast strategie zvládání emocí a osvojení si základních technik pro budování vzdělávacích aktivit založených na zvládání emocí. Více informací o programu naleznete v přiloženém dokumentu a na odkazu: https://portal3.ipb.pt/uploads/GRI/2024_2025/2425S1_ipb_bip_v2.pdf .

Před mobilitou a po mobilitě proběhne virtuální setkání všech účastníků.

Vybraní studenti obdrží stipendium ve výši 79 EUR / den (79 EUR x 5 dní) na fyzickou část mobility.

Letenky, ubytování a pobyt v Bragance si student hradí z přiděleného stipendia.

Pokud vás nabídka zaujala, tak prosím napište motivační dopis v anglickém jazyce + životopis v anglickém jazyce a nahrajte vše do STAGu (v IS/STAG – Moje studium- ECTS výjezdy – Nabídka výjezdů – BIP IPB Braganca - Portugalsko ZS 2024/2025), případně můžete zaslat na emailovou adresu: lucie.martinkova@uhk.cz do 12.9.2024 včetně!

Současně vám budou po návratu uznány kredity za BIP ve výši 6 kreditů, které budou zaznamenány ve STAGu a v dodatku k diplomu.

V případě vašich dotazů se prosím obracejte na Lucii Martinkovou - lucie.martinkova@uhk.cz.

Typ Název Datum Velikost

Vyhlášení VŘ na BIP BRAGANCA