FF Aktuálně 10. 3. 2020

Důležité informace pro zaměstnance FF UHK v souvislosti s mimořádným opatřením MZ ČR

V souvislosti s vydaným mimořádným opatřením MZ ČR a rozhodnutím rektora UHK se s účinností od 11. 3. 2020 do odvolání ruší veškerá výuka a zakazuje se osobní přítomnost studentů na budovách UHK (vyjma kolejí).

Všechny akce organizované či spoluorganizované univerzitou se tímto do odvolání ruší.

Na základě vyjádření děkana FF UHK je všem akademickým pracovníkům FF do odvolání umožněna práce z domova.

U TH pracovníků je povinná pracovní doba od 8:00 – 14:00, ve zbývajícím čase je taktéž umožněna práce z domova. V případě žádosti o celodenní práci z domova prosím kontaktujte asistentku děkana FF.

Z důvodu zachování kontinuity práce na projektech, u nichž je potřeba vzájemná spolupráce s odděleními děkanátu, zdůrazňuji, že provoz budovy FF UHK zůstává nepřerušen. Zároveň upozorňuji na výše uvedené časové rozmezí povinné pracovní doby u TH pracovníků, individuální dohoda je samozřejmě možná.

Vstup do budovy bude na kartu. Ve všech budovách bude po dobu mimořádného opatření probíhat sanitární úklid.

Aktuální informace budou zasílány e-mailem a zveřejňovány na stránkách UHK a FF UHK, prosíme o zvýšenou pozornost.