FF Aktuálně 10. 8. 2020

Filozofická fakulta UHK má novou adresu

Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové dočasně změnila svoji adresu.

Přestěhování fakulty do náhradních prostor na budově E v ulici Víta Nejedlého si vynutila dlouhodobě plánovaná rekonstrukce budovy B. Podle plánu by rekonstrukce, jejíž cílem je zmodernizovat budovu pro účely vysokoškolské výuky a zachovat a obnovit historické i kulturní hodnoty objektu, měla trvat přibližně dva roky.

Stěhování FF UHK začalo 20. července a stále probíhá. Nové sídlo fakulty – Budova E je od pondělí 10. srpna otevřena od 6 do 15 hodin. Od pondělí 17. srpna bude budova E v provozu od 6 do 22 hod.

Budova E se nachází v ulici Víta Nejedlého nedaleko křižovatky “Tesla“. Při dopravě automobilem můžete využít placená parkoviště v nejbližším okolí. Při cestě městskou hromadnou dopravou vystupte na zastávce Tesla (linky 5, 11, 17, 25, 51, 52, 11R, 17R, 18R, 27R) a vydejte se směrem k čerpací stanici, budova E se nachází hned za ní. Další variantou je vystoupit na zastávce Pyrám (linky 6, 23, 27) a vydat se ulicí Orlická směrem k ulici Víta Nejedlého. Budova E se nachází po pravé straně od budovy Povodí Labe.