FF Aktuálně, Zaměstnanci 1. 7. 2024

Filozofická fakulta UHK poprvé udělila Cenu děkana za vynikající vzdělávací činnost

Ve čtvrtek 27. června se konaly slavnostní promoce FF UHK, které byly výjimečné nejen pro čerstvé absolventy, ale také pro akademiky fakulty. V rámci této ceremonie byla totiž poprvé v historii fakulty udělena Cena děkana za vynikající vzdělávací činnost. Tuto cenu si odnesl dr. Miroslav Joukl z katedry sociologie.

Dr. Miroslav Joukl, který na katedře sociologie působí již více než deset let, byl oceněn za svůj dlouhodobý přínos k rozvoji vzdělávací činnosti, inovativní přístup k výuce a inspirativní vedení studentů. Děkan fakulty, dr. Jan Prouza, při předávání ceny vyzdvihl nejen odborné znalosti a pedagogické schopnosti dr. Joukla, ale také jeho lidský přístup a snahu o neustálé zlepšování kvality vzdělávání.

Na základě výnosu děkana č. 10/2024 je Cena děkana FF UHK za vynikající vzdělávací činnost nejvyšším oceněním FF UHK, udělované excelentním akademickým pracovníkům FF UHK, kteří se výrazným způsobem podílí na rozvoji kvality výuky ve studijních programech FF UHK.

Děkujeme dr. Miroslavu Jouklovi za jeho práci a gratulujeme mu k zaslouženému ocenění.