FF Aktuálně 7. 9. 2020

Ke zrušení promocí a imatrikulací jsme přistoupili kvůli nepředvídatelné situaci ohledně koronaviru, říká děkan Jan Prouza

Autor: Tomáš Vodička

Promoce absolventů a imatrikulace studentů se na FF UHK v zimním semestru akademického roku 2020/2021 neuskuteční. O výjimečném zrušení těchto slavnostních aktů rozhodl děkan FF UHK na začátku září. „Zrušení promocí a imatrikulací nám je skutečně líto. K tomuto rozhodnutí nás bohužel přinutila nepředvídatelná situace okolo koronaviru,“ uvedl děkan FF UHK Jan Prouza.

Neuskuteční se tak promoce absolventů a imatrikulace studentů studijních programů FF UHK ani promoce absolventů a imatrikulace studentů studijních programů B6731 Sociální politika a sociální práce a N6731 Sociální politika a sociální práce, akreditovaných na UHK a zajišťovaných FF UHK. “Ihned, jak se situace zlepší, tak se vše vrátí do starých kolejí,“ ujišťuje Jan Prouza.

Studenti, kteří o promoce v zimním semestru přijdou, se budou moci zúčastnit promocí v letním semestru 2021.