FF Aktuálně 25. 6. 2024

Pingpongová bitva na FF UHK: Kdo si odnesl putovní troffej děkana?

Dne 20. června proběhl v Kampus Bistru na FF UHK již 4. ročník pingpongového turnaje o putovní trofej děkana. Tento oblíbený turnaj přilákal širokou škálu účastníků, mezi nimiž nechyběli zaměstnanci, akademici, doktorandi ani studenti.

Turnaj se konal ve dvou kategoriích – dvouhře a čtyřhře. Ve dvouhře triumfovala dr. Tamara Tomanová, která svým skvělým výkonem a pevnými nervy získala první místo. Prokázala, že je nejen vynikající akademičkou, ale také výbornou sportovkyní. Ve čtyřhře se vítězství podařilo vybojovat dvojici Monika Zemánková / Lenka Kašparová a Tomáš Kalva, kteří svými sehranými výkony přesvědčili soupeře o své neporazitelnosti.

Atmosféra turnaje byla vynikající. Sportovní duch a přátelská soutěživost byly cítit na každém kroku. Účastníci si mohli během přestávek vychutnat občerstvení v příjemném prostředí Kampus Bistra, kde se setkávali nejen jako soupeři, ale také jako kolegové a přátelé.

Děkujeme všem účastníkům za jejich nasazení a sportovní nadšení, stejně jako organizátorům za skvěle připravený turnaj. Už nyní se těšíme na příští ročník, který jistě přinese další nezapomenutelné momenty a nové sportovní hvězdy na naší fakultě.