FF Aktuálně 10. 10. 2022

Slavnostní promoce a imatrikulace Filozofické fakulty UHK

Datum konání: 20. 10. 2022

Vážené absolventky, vážení absolventi, srdečně Vás zveme na slavnostní promoce, které se budou konat 20. října 2022 v aule budovy A, Hradecká ul. 1227, Hradec Králové.

09:00 hod. Promoce absolventů doktorských studijních programů a navazujících magisterských studijních programů

Sraz absolventů již v 7:45 hod.

11:00 hod. Promoce absolventů bakalářských studijních programů

Sraz absolventů již v 9:30 hod.

14:00 hod. Imatrikulace studentů prvních ročníků

Sraz studentů již ve 12:30 hod.

Stream ze slavnostních promocí bohužel nebude z provozních důvodů k dispozici.

Organizační pokyny

Promoce - absolventi se dostaví před začátkem promoce v čas srazu (viz výše) do vestibulu před aulou Objektu společné výuky (budova A) k prezenci, seřazení a nácviku. Absolventi navazujícího magisterského a doktorského studia budou promovat v talárech. Bližší pokyny viz pozvánka zasílaná e-mailem.

Imatrikulace - studenti prvních ročníků se dostaví před začátkem imatrikulace
ve 12:30 hod. do dvorany budovy A (prostory před univerzitní knihovnou) k prezenci, seřazení a nácviku imatrikulace. Doporučujeme slavnostní oděv.

Ve vestibulu před aulou Objektu společné výuky bude možné zakoupit květiny od Květinového studia La Vital – Lucie Vitíková (www.kvetinylavital.cz). K parkování bude možné využít centrální parkoviště v univerzitním kampusu (v den promocí je zajištěn volný vstup). Přístup do budovy A je bezbariérový. K uložení svých věcí lze využít šatny v suterénu.

Všechny naše absolventy zveme do Absolventského klubu UHK.