FF Aktuálně 16. 1. 2020

Výběrové řízení na pozici referent/ka Oddělení vědy a výzkumu FF UHK

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na obsazení místa administrativního pracovníka na pozici referent/ka Oddělení vědy a výzkumu FF UHK. Výše úvazku od 0,75.

Termín nástupu: 1. března 2020 (příp. dle domluvy).

Kvalifikační požadavky:

• VŠ vzdělání (případně SŠ vzdělání s minimální 3letou praxí v administrativě či vysokoškolském prostředí);
  • aktivní znalost angličtiny slovem i písmem;
  • organizační a komunikační schopnosti;
  • flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, bezúhonnost, schopnost zvládat pracovní zátěž;
  • práce na PC, pokročilá znalost programů Word a Excel
  • znalost VŠ administrativy v oblasti vědy a výzkumu a zkušenosti s administrací výzkumných grantových projektů (GAČR, TAČR, NAKI apod.) výhodou.

Nabízíme:

• příjemné pracovní prostředí
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • poukázky Flexi Pass
  • jazykové kurzy
  • výhodný telefonní tarif

Bližší informace: Bc. Monika Zemánková (monika.zemankova@uhk.cz)

Profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte e-mailem na sekretariát děkana: monika.zemankova@uhk.cz nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové do 1. února 2020.

Typ Název Datum Velikost

VŘ - referent OVV