FF Aktuálně 29. 4. 2020

Výběrové řízení: Odborný asistent se zaměřením na didaktiku občanské výchovy a základů společenských věd

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka na dobu určitou v délce 1 rok (s možností dalšího prodloužení) na pozici odborný asistent se zaměřením na didaktiku občanské výchovy a základů společenských věd (s titulem Ph.D.) pro Katedru filozofie a společenských věd FF UHK, výše úvazku 1,0.
Kvalifikační požadavky:

• Ukončené Ph.D. vzdělání v oboru didaktika společenských věd nebo obecná didaktika.
  • Publikační a výzkumná činnost v oboru.
  • Znalost anglického jazyka.
  • Vítaná zkušenost s výukou na ZŠ nebo SŠ, případně zkušenost s výukou v oblasti didaktiky společenských věd.

Nabízíme:

• Příjemné pracovní prostředí.
  • 8 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Poukázky Flexi Pass.
  • Jazykové kurzy.
  • Výhodný telefonní tarif.

Termín nástupu: 1. července 2020 (příp. dle dohody)

Bližší informace: Mgr. Marie Hrdá, Ph.D., email: marie.hrda@uhk.cz

Profesní životopis, kopii dokladů o VŠ vzdělání v oboru a přehled dosavadní pedagogické a vědecké činnosti zasílejte e-mailem na sekretariát děkanky: monika.zemankova@uhk.cz nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkanát Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, do 29. května 2020.