FF Studenti, Aktuálně, Konference a přednášky 24. 6. 2023

Noví organizátoři Dějepisné olympiády

Jako noví organizátoři Dějepisné olympiády pro žáky ZŠ a studenty SŠ jsme si přáli, aby účast na celostátním kole byla pro všechny soutěžící zážitkem, na nějž budou ještě dlouhá léta vzpomínat.

K tomu mohou napomoci i originální diplomy, které pro vítěze, soutěžící v první desítce i ostatní účastníky připravily hradecká grafička MgA. Anna Huňková. Každý z diplomů je originálem, zdobí jej logo Filozofické fakulty, graficky upravená podobizna velkého historika Františka Palackého a podpisy pana děkana Filozofické fakulty UHK dr. Jana Prouzy, předsedkyně poroty Dějepisné olympiády dr. Ivy Vachkové, odborného garanta soutěže a vedoucího Katedry pomocných věd historických a archivnictví FF UHK dr. Jindřicha Koldy a dr. Martiny Bolom-Kotari z téže katedry jako tajemnice a organizátorky celostátního kola. Věříme, že se jejich novým držitelům líbí stejně jako nám.

Nabídka sekce: Katedra pomocných věd historických a archivnictví