PřF Koronavirus 11. 1. 2021

Režim výuky od 11. 1. 2021 - stupeň PES 5

V návaznosti na usnesení vlády ČR ze dne 7. 1. 2021 byla upravena možnost přítomnosti studentů v budově PřF s účinností od 11. 1. 2021 takto:

Zakazuje se osobní přítomnost studentů na jakékoliv formě výuky s následujícími výjimkami:

1. Zkoušení za přítomnosti maximálně 10 osob v jeden čas včetně státních závěrečných zkoušek, státních doktorských zkoušek, obhajob disertačních prací, apod.
  2. Individuální konzultace studentů za přítomnosti maximálně jednoho studenta a jednoho akademického pracovníka. Za konzultaci považujeme i individuální práci studenta na své závěrečné práci v laboratoři pod dohledem jednoho akademického pracovníka.

Pro akademické pracovníky platí při uvedených formách výuky studentů výjimka z příkazu práce v režimu home-office.

Při jakékoliv formě zkoušení či individuální konzultace striktně dodržujte hygienická opatření (zakrytá ústa a nos, rozestup alespoň dva metry, časté větrání a používání desinfekce na ruce).

Nabídka sekce: Koronavirus