PřF Věda a výzkum, Aktuálně 24. 9. 2024

Představujeme magazín „MODERN SCIENCE“ – vědu pro každého

Přírodovědecká fakulta Univerzity Hradec Králové s radostí představuje nový magazín „MODERN SCIENCE“, který přináší aktuální výsledky výzkumu na naší fakultě.

Magazín je určen pro širokou škálu čtenářů – studenty, učitele, vědecké pracovníky i veřejnost – a nabízí srozumitelný a přístupný formát pro každého, kdo má zájem ponořit se do těchto témat. Každé vydání prochází recenzním řízením, v němž hrají klíčovou roli samotní autoři původních článků, což zajišťuje důvěryhodnost předkládaných informací.

Přečtěte si aktuální vydání zde

Na poslední stránce najdete dotazník, prostřednictvím kterého můžete vyjádřit zpětnou vazbu k magazínu. Dotazník je anonymní, ale pokud připojíte své kontaktní údaje, zapojíte se do soutěže o dárkový balíček Přírodovědecké fakulty UHK. Dne 22. října 2024 budou vylosováni tři výherci!