PřF Aktuálně, Zaměstnanci 15. 4. 2021

PřF UHK se zapojuje do výzvy Do práce na kole, svým zaměstnancům uhradí startovné

Přírodovědecká fakulta UHK se letos zapojuje do celorepublikové akce DO PRÁCE NA KOLE (www.dopracenakole.cz), která probíhá od 1. do 31. května 2021.
Pro letošní rok jsou pravidla upravena, takže je možné započítávat nejen cesty do práce, ale i cesty do přírody, na nákup nebo se psem. Zapojit se tak může každý, i pokud pracuje z domova.

Protože pohyb má, jak známo, blahodárné účinky na naše tělo i mysl, rozhodla se Přírodovědecká fakulta UHK zaplatit startovné každému svému zaměstnanci, který se rozhodne výzvy zúčastnit (pozn. platí pro ty, kdo mají s PřF UHK vytvořen pracovněprávní vztah). Při registraci tedy zaškrtněte možnost „Účastnický poplatek mi platí zaměstnavatel“.

Pokud se chcete zapojit, stačí sestavit 25 členný tým, zaregistrovat se nejlépe do 30. dubna na www.dopracenakole.cz (každý soutěžící zvlášť) a během května pak co nejpravidelněji jezdit do práce, z práce i jinam na kole, koloběžce anebo chodit pěšky či běhat.

Všichni účastníci výzvy mohou získat od organizátorů výzvy Do práce na kole trička z biobavlny nebo praktické nákrčníky, na ty celorepublikově nejlepší pak čekají skvělé odměny jako kola, koloběžky, zájezdy nebo vstupenky na různé sportovní a kulturní akce.

Koordinátorem za PřF UHK je RNDr. Alena Myslivcová Fučíková, Ph.D.

První týmy již vznikají, neváhejte a pojeďte do toho s námi!