PřF Studenti, Aktuálně 9. 3. 2021

Testování na covid-19 novými antigenními „plivacími“ testy – nabídka placené praxe pro studenty PřF

Studentům PřF UHK nabízí SMRŽO - MEDIC, s.r.o., možnost praxe v testovacích týmech pro testování na covid-19 v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Protože se jedná o nové antigenní testy, které jsou odebírány z nosohltanu formou slin ("plivací test"), není potřeba, aby testující byl zdravotník.

Nabídka je určena přednostně těm studentům PřF UHK, kteří v současnosti hledají praxi.

Požadavky: Spolehlivost, pečlivost. Řidičský průkaz a vlastní auto výhodou (benzín bude proplacen).

Časová náročnost: dle možností studentů

Odměna: 250 Kč/hod (formou DPP)

Studentům neučitelských oborů PřF UHK může být uznána jako povinná praxe.

Zaškolení: 11. 3. dopoledne (čas bude upřesněn)

Pro více informací se obracejte na Petru Bůbelovou (petra.bubelova@uhk.cz) a připojte informaci, z jakého jste města, zda jste aktivní řidič a máte k dispozici automobil a jaké jsou vaše časové možnosti.