PřF Aktuálně, Zaměstnanci, Koronavirus 1. 3. 2021

Aktuální informace pro zaměstnance PřF UHK

ENGLISH

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

obracím se na Vás v návaznosti na nově vyhlášený nouzový stav v České republice. Opatření týkající se vysokých škol se oproti stavu do pátku 26. 2. nezměnila, tedy i nadále platí zákaz osobní přítomnosti studentů na výuce a zkouškách, účastní-li se v jeden čas zkoušky více než 10 osob. Pro nás je ještě relevantní výjimka pro účasti na individuálních konzultacích (pouze jeden student a jeden akademik ve stejný čas v místnosti).

Dovolte mi, abych Vás v souvislosti se stále platným příkazem práce z domu, pokud je to možné, poprosil, abyste v následujících třech týdnech skutečně omezili svoji přítomnost na pracovišti na opravdu nezbytné minimum. Pokud už musíte na pracoviště přijít, vyhýbejte s kontaktu s jinými osobami. Stejně tak konzultace se studenty omezte, prosím, na ty opravdu nejnutnější. Důkladně, prosím, zvažte nutnost konání zkoušek mimo zkouškové období v příštích třech týdnech.

Pokud opravdu nutně musíte na pracoviště docházet, doporučuji Vám nechat se pravidelně jednou týdně zdarma otestovat. Je možné využít testovací místo na parkovišti UHK, antigenní test pro zaměstnance je zdarma, je to jen trochu nepříjemné.

Chovejme se, prosím, všichni zodpovědně.

Pevně věřím, že ke změně k lepšímu opravdu dojde!

Zdraví,

Jan Kříž